Casa Sonho De Verao

Belangrijkste voorzieningen

  • 55 m²

Locatie

    Deze gesitueerde in Velha Boipeba Casa Sonho De Verao Velha Boipeba bevindt zich op 10-minuten rijden van Praia de Tassimirim en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.

    Het is 5 minuten lopen naar het stadscentrum van Velha Boipeba, en Boipeba ligt op slechts 650 meter afstand. Mirante do QuebraCu is op een korte afstand van deze 55 m² grote villa gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Morere, gelegen op 15 minuten rijden.

    Deze 2-slaapkamer Casa Sonho De Verao heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Dit vakantiehuis beschikt over een complete keuken, koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven om maaltijden te bereiden. Casa da Josy bevindt zich op 5 minuten wandelafstand van Casa Sonho De Verao en serveert Braziliaanse gerechten. Er is ook een busstation, Associacao dos Tratoristas de Boipeba, op 600 meter loopafstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 12:00 tot 13:00

    Kameropties bij Casa Sonho De Verao Velha Boipeba

    Deze 2-slaapkamer Casa Sonho De Verao heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Sonho De Verao Velha Boipeba Buitenkant foto Casa Sonho De Verao Velha Boipeba Buitenkant foto Casa Sonho De Verao Velha Boipeba Buitenkant foto Casa Sonho De Verao Velha Boipeba Buitenkant foto Casa Sonho De Verao Velha Boipeba Buitenkant foto Casa Sonho De Verao Velha Boipeba Buitenkant foto Casa Sonho De Verao Velha Boipeba Buitenkant foto Casa Sonho De Verao Velha Boipeba Buitenkant foto Casa Sonho De Verao Velha Boipeba Buitenkant foto Casa Sonho De Verao Velha Boipeba Buitenkant foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 55 m²

    Type bed: Tweepersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Sonho De Verao Velha Boipeba

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Sonho De Verao Velha Boipeba

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen in de buurt van Casa Sonho De Verao?
      Boipeba is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen binnen 8 minuten te voet van Casa Sonho De Verao.
    • Heeft deze villa een keuken?
      Ja, in deze villa is een complete keuken beschikbaar.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Sonho De Verao Velha Boipeba